18.06.2024
Zpět na úvodní stránku
music | lyrics | film | diskuse | home | sms | tv | ostatní | guest book nastavení 1 nová zpráva (1) | aktiv (65)
Informace o recenzi
Žánr
Rok
2000
Hodnocení autorem:
star star star star star star star star star star
Hodnocení čtenáři[3]:
star star star star star star star star star star
Čtenářů:
17348x
Přidáno:
25.11.2000
Autor:
smeti
 

Můj soused zabiják

Bruce Willis dříve hrál v opravdu skvělých filmech, Pátý element, Poslední skaut nebo smrtonosné pasti se stali klasikou Když jsme s Acidofilem na tenhle film šli, řikali jsme si, že Willis dosud snad nehrál v ničem tak hrozném a, že je to záruka kvality, no měl jsem ho poslechnout a jít znova na Pod(f)uck to by alespoň nebyli vyhozené peníze.Film je vystavěn na trdlování Mathewa Perryho a hereckém umění Bruce Willise který je jako vždy stejný ať hraje Davida Adisona nebo Johna McClanea, tím nechci říct, že podává horší výkon, ale do tohoto filmu by se hodil možná tak John Travolta který by mě sednul jako nájemný zabiják Jimmy tulipán Tudeski alespoň o něco lépe. Mathew Perry známý jako Chandler ze seriálu Přátelé, ať se snaží jak může prostě vtipný není, možná tak pro žactvo prvního stupně základní školy. Představuje zubního lékaře Nicholase Oseranskyho, ňoumu co všechno boří (můj případ, např v kině jsem místo východu zašel jakési místnosti ze skříňkami a celé kino mělo alespoň další vtipný gag který by mohl konkurovat Mathewovi Perrymu :-)))))))). Když Nicholas zjistí že jeho nový je soused Jimmy Tudesky je nájemný vrah co zabil 17 lidí, snaží se mu vyhýbat, ale jeho manželka mu slíbí, že se s ním rozvede když pojede do Chicaga, práskne Jimmyho a přiveze nálezné.Nicholas přijíždí do Chicaga a setkává se zde s Jannim Gogolakem a Jimmho manželkou se kterou se v zápětí vyspí. Poté se co ze sebe vysype všechno o Jimmym Tulipánovi Jannimu Gogolakovi si uvědomí, že udělal chybu a volá Jimmymu aby ho varoval, jenže ten všechno ví od Nickovy manželky která si ho najala aby Nicka zabil......Celý příběh se ještě pořádně zamotá a skončí to tipickým americkým happyende. Nemůžu říct, že by byl ,,můj soused zabiják" nejhorším filmem jaký jsem kdy viděl, ale vzhledem k tomu, že scénář nebyl zase tak špatný mohlo celkové zpracování dopadnout trochu lépe.

Hodnocení : UNIVERZÁLNÍ BLBOST.Hrají: Bruce Wiliis, Mathew Perry, Rosanna Arquetteová, Natasha Henstridgeová, Amanda Peetová, Michael Clarke Duncan, Kevin Pollak

Copyright © 2000-2024 fil.cz. ISSN 1213-9564. Jakékoliv šíření toho článku, nebo jeho částí (zvláště pak na BLOGY) je bez souhlasu autora zakázáno!!!

TIP: Viděli jste i Vy tento film? Podělte se v komentářích o Váš názor a přidejte vlastní bodové hodnocení!


 

Přidej i ty svuj názor!
guest není to supr, ale?
Samantha M. j. z.6/10
guest Mája
martasek78 Dobrý9/10
guest Lez jako vez
momo Dobrá rada!!!!
Monicta RE: Autor článku
Judge_Dredd RE: nazor
Judge_Dredd pro autora článku8/10
guest nazor
Dirk Fakt?
guest .......
guest RE: Hmmmm
lahut JDE TO
slinka :)
blue-h ok
Stan-Marsh Hmmmm
 přidat komentář Přidat komentář  zobrazit všechny komentáře Vypsat všechny (17)